Odszukaj się na liście:

Agata Róża (agataroza@medytacjenadksiazka.pl)

Fenko (w.terefenko@gmail.com)

Karolina (k.olszewska1986@gmail.com)

gavrilla (gabrielakonieczna3@gmail.com)

Klara (klaraklara6789@gmail.com)

Justyna Romanik (justa-Justyna8@wp.pl)

Natalia Pych (nathalie.pych@gmail.com)

Ivka (pplachta.ewelina@gmail.com)

Agata Róża (agataroza@medytacjenadksiazka.pl)

Najważniejsze zasady:

1. Znalazłeś się na liście? Osoba poniżej to Twoja Ofiara. Napisz do niej maila i poproś o listę tytułów, o których marzy, a także o gatunki, które czyta i te, których na pewno nie chce. Dopytaj o jej motyw bajkowy, hobby, wszelkie upodobania, które ułatwią Ci zorganizowanie prezentu. Wybierz tytuły, które najbardziej spodobają się Twojej ofierze – mogą to być te, które sama Ci podała, albo inne w ramach gatunków, które lubi. Ty również przygotuj listę upragnionych tytułów i wyślij do swojej Wróżki (osoba nad Tobą, która powinna się z Tobą skontaktować). Utrzymuj kontakt zarówno z Wróżką, jak i Ofiarą, informujcie się o wysyłce i odbiorze paczek.

2. Pamiętaj, że paczuszka powinna być przygotowana zgodnie z motywem bajkowym, który Twoja ofiara wybrała. Jeśli wybrała więcej niż jeden motyw, wybór należy do Ciebie. Możesz też go kreatywnie modyfikować i interpretować.

3. Paczuszka, którą przygotowujemy, to nie tylko książki, ale również dodatki, które czynią z przesyłki prawdziwy prezent. Mogą to być herbatki, notesy, zakładki czy coś związane z jej hobby. Całość paczki powinna mieć wartość 2-3 nowych książek, choć same książki mogą być używane (byle nie zniszczone).

4. Zanim wyślesz paczuszkę, zrób zdjęcie jej zawartości i wyślij do mnie, podpisując kto robił i dla kogo (mój mail: w.terefenko@gmail.com).

5. Pamiętaj o wcześniejszej wysyłce. Prezent powinien znaleźć się najpóźniej 1 czerwca, w Dzień Dziecka, u Twojej ofiary :)

Wioletta Terefenko

Absolwentka filologii angielskiej (Uniwersytet Rzeszowski) i Szkoły Pisarzy (Uniwersytet Jagielloński). Trochę zaczytana, czasem rozpisana, zawsze głodna wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *