Odszukaj się na liście:

Agata Róża (agataroza@medytacjenadksiazka.pl)

Fenko (w.terefenko@gmail.com)

Karolina (k.olszewska1986@gmail.com)

gavrilla (gabrielakonieczna3@gmail.com)

Klara (klaraklara6789@gmail.com)

Justyna Romanik (justa-Justyna8@wp.pl)

Natalia Pych (nathalie.pych@gmail.com)

Ivka (pplachta.ewelina@gmail.com)

Agata Róża (agataroza@medytacjenadksiazka.pl)

Najważniejsze zasady:

1. Znalazłeś się na liście? Osoba poniżej to Twoja Ofiara. Napisz do niej maila i poproś o listę tytułów, o których marzy, a także o gatunki, które czyta i te, których na pewno nie chce. Dopytaj o jej motyw bajkowy, hobby, wszelkie upodobania, które ułatwią Ci zorganizowanie prezentu. Wybierz tytuły, które najbardziej spodobają się Twojej ofierze – mogą to być te, które sama Ci podała, albo inne w ramach gatunków, które lubi. Ty również przygotuj listę upragnionych tytułów i wyślij do swojej Wróżki (osoba nad Tobą, która powinna się z Tobą skontaktować). Utrzymuj kontakt zarówno z Wróżką, jak i Ofiarą, informujcie się o wysyłce i odbiorze paczek.

2. Pamiętaj, że paczuszka powinna być przygotowana zgodnie z motywem bajkowym, który Twoja ofiara wybrała. Jeśli wybrała więcej niż jeden motyw, wybór należy do Ciebie. Możesz też go kreatywnie modyfikować i interpretować.

3. Paczuszka, którą przygotowujemy, to nie tylko książki, ale również dodatki, które czynią z przesyłki prawdziwy prezent. Mogą to być herbatki, notesy, zakładki czy coś związane z jej hobby. Całość paczki powinna mieć wartość 2-3 nowych książek, choć same książki mogą być używane (byle nie zniszczone).

4. Zanim wyślesz paczuszkę, zrób zdjęcie jej zawartości i wyślij do mnie, podpisując kto robił i dla kogo (mój mail: w.terefenko@gmail.com).

5. Pamiętaj o wcześniejszej wysyłce. Prezent powinien znaleźć się najpóźniej 1 czerwca, w Dzień Dziecka, u Twojej ofiary :)

Wioletta Terefenko

Studentka filologii angielskiej (Uniwersytet Rzeszowski) i Studiów Literacko-Artystycznych (Uniwersytet Jagielloński). Trochę zaczytana, czasem rozpisana, zawsze głodna wiedzy. Niekwestionowana królowa moli (małe cholerstwa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *