Ivka – pplachta.ewelina@gmail.com

Justyna Romanik – romanik.justyna@wp.pl

Gosia – gosia_krak@o2.pl

Vicky – vicky@miye.eu

Patrycja – patrycja.dorotka@gmail.com

Luiza Berenika – luiza.berenika@gmail.com

Terencjo – mietus1993@poczta.onet.pl

Marta – wyplatanki@interia.pl

anadzus – anadzus@wp.pl

Broken Vision – desoou@gmail.com

Iwona Krak – krakiwona77@gmail.com

Fenko – w.terefenko@gmail.com

Megalomanka1991 – kingaluszczek91@gmail.com

Ivka – pplachta.ewelina@gmail.com

Sprawdźcie, czy Wasze e-maile są poprawne. Jeżeli zauważycie literówkę w swoim adresie e-mail, znajdźcie swojego mikołaja i napiszcie do niego wiadomość jako pierwsi, inaczej będzie się do Was dobijał bez skutku 🙂

Kilka drobiazgów:
  • Dbajcie o częsty kontakt i w miarę szybkie odpisywanie na swoje maile, żeby Wasz mikołaj nie martwił się, że nie dostaliście jego wiadomości. Jeśli będziecie zwlekać z odpowiedzią, Wasz prezent nie zrobi się sam :)
  • Jeśli Wasza ofiara wyśle Wam swoją biblioteczkę na Lubimy Czytać i zobaczycie, które książki już posiada, nie wysyłajcie jej takich samych tylko dlatego, że chcecie się ich pozbyć z półki – podwójne egzemplarze nie są nikomu potrzebne i wcale nie cieszą. Nie obdarowujemy również gatunkami, których ofiara nie czyta.
  • Postarajcie się zapakować ładnie prezent i wysłać go na czas. Bądźcie uczciwi wobec siebie. Czy taką właśnie paczuszkę chcielibyście dostać? A może warto coś jeszcze dorzucić? Jeśli wszyscy zrobimy idealne w naszym odczuciu prezenty, wszyscy takie właśnie dostaniemy.
  • Nie zapomnijcie sfotografować paczki, którą przygotowaliście dla ofiary, zanim ją wyślecie! Wyślijcie ją na adres: w.terefenko@gmail.com
A przede wszystkim – dobrze się bawcie! 🙂

Wioletta Terefenko

Absolwentka filologii angielskiej (Uniwersytet Rzeszowski) i Szkoły Pisarzy (Uniwersytet Jagielloński). Trochę zaczytana, czasem rozpisana, zawsze głodna wiedzy.

2 odpowiedzi do “Wymiana świąteczna – wężyk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *